Yhteystiedot

Yhteystiedot (tennishalli)

Tervalepäntie 3, 45600 Kouvola

Valmennustoiminnan yhteyshenkilöt

Tenniskoulu, juniorit, valmennusryhmät, leirit, osallistumiset,  Pekka Salminen 0500 918438 pt.salminen@luukku.com

Aikuisten valmennus, starttiryhmät, ryhmien koordinointi, Marko Ripatti marko.ripatti@kotiposti.net p. 0400-249678

 

Seura

 

HALLITUS 2019 – 2020 

 

Puheenjohtaja 

Mari Lajunen                                     mlajunen@gmail.com   puh 045 1274009

 

Jäsenet 

Tiina Niinimäki                                  Bastslope@gmail.com 

Susanna Romanainen                     susanna.romanainen@gmail.com 

Mikko Kuumola                                 mikko.kuumola@gmail.com 

Pertti Ijäs                                         

Karoliina Suikkanen                         loma@sinibell.com 

 

Varajäsenet 

Sami Rajala                                     sami.rajala@pp2.inet.fi 

Anu Jakowleff                                  anu.jakowleff@gmail.com 

 

Talous 

Jaana Heinonen 

Puh 040 5912978 

jaanahheinonen@hotmail.com 

 

Junioritoiminta ja kilpailut 

tennis@kots.fi

 

 

Kouvolan Tennishalli Oy on toiminut omana liiketoimintaa harjoittavana yhtiönä. 

Toimitusjohtajana on Pasi Ahti. www.kouvolantennishalli.fi